Atribuită Cumpărare directă

Lama laringoscop McIntosh reutilizabila marimea 4 , nr 4 - adult mare (L), GIMA 2.5V

Număr anunț
DA35200636
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
150,64 RON
Data publicării
06.03.2024 13:46
Data finalizării
07.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,64 RON