Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE ECHIPAMENTE SI CAZANE TERMICE INLOCUIRE ECHIPAMENTE SERVICII R.S.V.T.I. CAZANE
- Număr anunț
- DA21003472
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ROMA (CUI 24004450)
- Furnizor / câștigător
- INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.750 RON
- Valoare atribuită
- 2.750 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 00:02
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 21:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.750 RON
din 2.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro