Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hexaquart Plus, 5 litri
- Număr anunț
- DA20818188
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 09:54
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540 RON
din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro