Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materaiel reparatii si igienizare - grupuri sanitare si calorifere clase

Număr anunț
DA21016149
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HENRI MATHIAS BERTHELOT (CUI 29169998)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.725,36 RON
Valoare atribuită
1.725,36 RON
Data publicării
13.08.2018 14:00
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.725,36 RON

din 1.725,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.