Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE COMUNA ULMI

Număr anunț
DA21015522
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,27 RON
Valoare atribuită
267,27 RON
Data publicării
13.08.2018 13:23
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,27 RON

din 267,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.