Ofertă refuzată
Cumpărare directă
COMBINEZON PROTECTIE UNICA FOLOSINTA
- Număr anunț
- DA21015448
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI RO146082)
- Cod CPV
- 35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106,60 RON
- Valoare finală
- 116,60 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 13:18
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.