Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare sistem clorinare cu analizor clor rezidual si debimetru electromagnetic

Număr anunț
DA20809490
Autoritate contractantă
COMUNA BEBA VECHE (CUI 5390648)
Furnizor / câștigător
ABSOLUT 2001 SRL (CUI RO14418225)
Cod CPV
45252120-5 · Lucrari de constructii de instalatii de tratare a apelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.250 RON
Valoare atribuită
20.250 RON
Data publicării
10.07.2018 10:38
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.250 RON

din 20.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.