Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOFTWARE TOPOLT
- Număr anunț
- DA20811230
- Autoritate contractantă
- COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
- Furnizor / câștigător
- TOPO CAD VEST SRL (CUI RO24200987)
- Cod CPV
- 48991000-1 · Pachete software pentru foi de calcul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 12:04
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.850 RON
din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro