Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse - materiale pictura

Număr anunț
DA21015668
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL GEORGE ENESCU (CUI 4192561)
Furnizor / câștigător
OFICIUL TERITORIAL UAP BACAU AFJ (CUI 4186462)
Cod CPV
44812000-5 · Vopsea pentru lucrari artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,28 RON
Valoare atribuită
993,28 RON
Data publicării
13.08.2018 13:31
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,28 RON

din 993,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.