Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALORIFER DIN OTEL TIP PANOU ECCORAD, 11, 600 X400, 515W
- Număr anunț
- DA21014753
- Autoritate contractantă
- SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,54 RON
- Valoare atribuită
- 164,54 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 12:37
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,54 RON
din 164,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro