Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie hidrant echipata
- Număr anunț
- DA21011938
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- GECOMAR 60 EXIM SRL (CUI RO6365251)
- Cod CPV
- 44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare atribuită
- 450 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 09:51
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450 RON
din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro