Ofertă refuzată Cumpărare directă

Placi granit inscriptionate pentru montarea pe troitele din comuna

Număr anunț
DA20986356
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
ERA STONES (CUI RO35531161)
Cod CPV
44912100-7 · Granit (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare finală
10.000 RON
Data publicării
08.08.2018 10:01
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.