Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de reparatii

Număr anunț
DA21005896
Autoritate contractantă
LICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA (CUI 3519119)
Furnizor / câștigător
R10824239 PREST-COM-CON-LUX S.R.L.
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.484,30 RON
Valoare atribuită
71.484,30 RON
Data publicării
10.08.2018 10:41
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.484,30 RON

din 71.484,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.