Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII HOTELIERE 2018 (H. VOILA HOLIDAY - CARAIMAN, MAMAIA, 26AUG - 2 SEPT)
- Număr anunț
- DA21009334
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.192,66 RON
- Valoare atribuită
- 2.192,66 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 14:06
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.192,66 RON
din 2.192,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro