Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform anunt ADV1028666/08.08.2018
- Număr anunț
- DA21015179
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- LUBCOM SA (CUI RO13438615)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225 RON
- Valoare atribuită
- 225 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 13:02
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
225 RON
din 225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro