Atribuită Cumpărare directă

Obiecte de inventar tel inox

Număr anunț
DA35200739
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 69 Bucuresti (CUI 24358252)
Furnizor / câștigător
SPLENDID-SERVICE SRL (CUI 4014904)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
561,34 RON
Data publicării
06.03.2024 13:46
Data finalizării
07.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561,34 RON