Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet alimente centrul rezidential

Număr anunț
DA21003800
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
LA LEUL COM S.R.L. (CUI RO6667373)
Cod CPV
03212000-0 · Cartofi si legume uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,50 RON
Valoare finală
373,50 RON
Data publicării
10.08.2018 08:26
Data finalizării
14.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.