Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii igienizare spatiu

Număr anunț
DA21016120
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
TERACON CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39134547)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.500 RON
Valoare atribuită
26.500 RON
Data publicării
13.08.2018 13:58
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.500 RON

din 26.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.