Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiectare faza SF privind regenerarea si refucntionalizarea a doua situri
- Număr anunț
- DA21023974
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- URBAN ASCENSION S.R.L. (CUI 39292440)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 14:00
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120.000 RON
din 120.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro