Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET

Număr anunț
DA20819880
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,40 RON
Valoare atribuită
462,40 RON
Data publicării
11.07.2018 11:09
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,40 RON

din 462,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.