Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de frezare, reciclare si stabilizare cu Doroport pe 20 cm adancime in com. Viseu de Jos

Număr anunț
DA21019211
Autoritate contractantă
COMUNA VISEU DE JOS (CUI 3627889)
Furnizor / câștigător
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI RO9478840)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317.520 RON
Valoare atribuită
317.520 RON
Data publicării
14.08.2018 09:17
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317.520 RON

din 317.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.