Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ata macrame, 100gr/scul, natur

Număr anunț
DA21017404
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VRANCEA (CUI 4297673)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,50 RON
Valoare atribuită
562,50 RON
Data publicării
13.08.2018 15:25
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,50 RON

din 562,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.