Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de taiere a arborilor

Număr anunț
DA21015784
Autoritate contractantă
UAT COMUNA LEORDENI (CUI 4971979)
Furnizor / câștigător
DURAS DIURPANEUS SRL (CUI RO18431219)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.465 RON
Valoare atribuită
4.465 RON
Data publicării
13.08.2018 13:38
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.465 RON

din 4.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.