Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFILL LASER, REFILL CERNEALA

Număr anunț
DA20811855
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SLOBOZIA CONACHI (CUI RO14179756)
Furnizor / câștigător
SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368 RON
Valoare atribuită
368 RON
Data publicării
10.07.2018 12:36
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368 RON

din 368 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.