Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC LED JCDR 5W /6400K GX5.3 alb rece

Număr anunț
DA21016673
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,10 RON
Valoare atribuită
107,10 RON
Data publicării
13.08.2018 14:34
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,10 RON

din 107,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.