Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SUPRAVEGHERE A LUCRARILOR PT DEMOLARE ZOOBAZA EXISTENTA SI CONSTRUCTIE CLADIRE HEMA S+P+

Număr anunț
DA21016270
Autoritate contractantă
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
Furnizor / câștigător
EVOTIME PRO SRL (CUI 33308539)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
13.08.2018 14:07
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.