Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plisee VS2, 56/140 cm,orizontale, culori diverse,montaj inclus
- Număr anunț
- DA20971243
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
- Furnizor / câștigător
- ADENA HOME DESIGN SRL (CUI RO17932378)
- Cod CPV
- 39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.783,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.783,16 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 11:17
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.783,16 RON
din 2.783,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro