Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUPLA RAPIDACU COT D=12MM FILET EXTERIOR ½’’

Număr anunț
DA21018411
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
MACIPA SRL (CUI RO18613520)
Cod CPV
44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,20 RON
Valoare atribuită
495,20 RON
Data publicării
14.08.2018 08:03
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,20 RON

din 495,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.