Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA MINERALA PLATA NATURALA BORSEC AQUATIQUE PH 7.98 CONSUM REDUS DE SODIU AMBALATA LA 0.5 LITRI

Număr anunț
DA20816105
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA SPORT PENTRU TOTI BUCURESTI SA (CUI RO37829351)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,76 RON
Valoare atribuită
599,76 RON
Data publicării
10.07.2018 17:29
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 17:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,76 RON

din 599,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.