Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalare si punere in functiune sistem de securitate la efractie
- Număr anunț
- DA21015004
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO SECURITY SISTEM SRL (CUI 34029303)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.008,19 RON
- Valoare atribuită
- 25.008,19 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 12:51
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.008,19 RON
din 25.008,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro