Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat sticlarie
- Număr anunț
- DA21012322
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI RO9000578)
- Cod CPV
- 42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 10:16
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.000 RON
din 47.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro