Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memotal 1g/5ml sol.inj*5f*5ml (PIRACETAMUM) - 7080
- Număr anunț
- DA21004164
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.880 RON
- Valoare atribuită
- 4.880 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 08:56
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.880 RON
din 4.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro