Ofertă acceptată Cumpărare directă

Afise avertizare A.Î.Incendiilor

Număr anunț
DA21019610
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,40 RON
Valoare atribuită
258,40 RON
Data publicării
14.08.2018 09:42
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,40 RON

din 258,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.