Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda corectoare, 5mm x 6m, LACO
- Număr anunț
- DA21016407
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare atribuită
- 1.125 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 14:15
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.125 RON
din 1.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro