Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR3L, 4GB, 1600MHz, CL11, 1.35V
- Număr anunț
- DA20817277
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320 RON
- Valoare atribuită
- 320 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 09:07
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
320 RON
din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro