- Număr anunț
- DA20823884
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 03142400-2 · Ceara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.924,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.924,62 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 14:12
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.924,62 RON
din 1.924,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro