Număr anunț
DA20823283
Autoritate contractantă
SC UTILITATI APASERV CORNU (CUI 27854960)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI RO17821493)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290 RON
Valoare atribuită
290 RON
Data publicării
11.07.2018 13:41
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290 RON

din 290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.