Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIA 2 ANI - DACIA DUSTER

Număr anunț
DA21018767
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
AUTO BECORO SRL (CUI RO14430695)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,21 RON
Valoare atribuită
470,21 RON
Data publicării
14.08.2018 08:43
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,21 RON

din 470,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.