Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI TRANSPORT CADAVRE, cel mai mic pret de pe SICAP

Număr anunț
DA21016627
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
33922000-9 · Pungi pentru transportul cadavrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975 RON
Valoare atribuită
975 RON
Data publicării
13.08.2018 14:30
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975 RON

din 975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.