Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casete (tip gratar) pt includere in parafina, cu capac / Casete histologice IMPORT GERMANIA

Număr anunț
DA21013025
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.705 RON
Valoare atribuită
1.705 RON
Data publicării
13.08.2018 10:58
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.705 RON

din 1.705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.