Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie motorina, benzina si GPL

Număr anunț
DA20822408
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI RO14041884)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.013,87 RON
Valoare atribuită
3.013,87 RON
Data publicării
11.07.2018 13:03
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.013,87 RON

din 3.013,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.