Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTE 165/235 MM COMUNA SCHELA INCEPUT SI EVOLUTIE
- Număr anunț
- DA21016042
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.238 RON
- Valoare atribuită
- 5.238 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 13:54
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.238 RON
din 5.238 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro