Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,9% sub estimat
Seringa injector Medrad Arterion Mark 7 de 150 ml in ambalaj steril
- Număr anunț
- DA20830112
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON 16,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 11:22
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.080 RON
din 1.300 RON estimat
16,9%
Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.