Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KOOPMAN LADA FRIGORIFICA/35L
- Număr anunț
- DA20829177
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,05 RON
- Valoare atribuită
- 294,05 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 10:38
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,05 RON
din 294,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro