Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amorsa in culoarea Tecuieli

Număr anunț
DA20825507
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI RO1107650)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI RO14285625)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.873,60 RON
Valoare atribuită
5.873,60 RON
Data publicării
11.07.2018 15:35
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.873,60 RON

din 5.873,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.