Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 5.85%, 20 ml

Număr anunț
DA20825432
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.220 RON
Valoare atribuită
3.220 RON
Data publicării
11.07.2018 15:31
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.220 RON

din 3.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.