Ofertă refuzată Cumpărare directă

amoxicilinum+acidum clavulanicum

Număr anunț
DA20810034
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,48 RON
Valoare finală
214,48 RON
Data publicării
10.07.2018 11:04
Data finalizării
12.07.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.