Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,2% sub estimat

Dezinfectant detergent pentru suprafete VIRUSOLVE + LEMON

Număr anunț
DA21020025
Autoritate contractantă
SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.585,62 RON
Valoare atribuită
1.440 RON 9,2% sub estimat
Data publicării
14.08.2018 10:05
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.585,62 RON estimat 9,2%

Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 145,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.