Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,7% sub estimat

Dezinfectant spray pentru suprafete Virusolve+ RTU

Număr anunț
DA21019989
Autoritate contractantă
SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,40 RON
Valoare atribuită
255 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
14.08.2018 10:02
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255 RON

din 279,40 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 24,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.