Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 39,0% sub estimat
Vancomycin (VA) 0.016-256 microg/ml Etest
- Număr anunț
- DA21018721
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 427 RON 39,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 08:39
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
427 RON
din 700 RON estimat
39,0%
Adjudecat la 61,0% din estimat · economie 273 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.